6 marca zaczynamy Pakietowanie

Bydgoszcz, Brodnica, Wałbrzych i Gliwice!

 2017-02-28

Nominacja - Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości

Decyzją Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl zostaliśmy nominowani do nagrody Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości oraz tytułu Firma Roku 2017.

 2017-01-31

Gazetka reklamowa: jak dotrzeć do konsumenta

Czy nowe technologie staną się gwoździem do trumny papierowych wydawnictw reklamowych? O czym pamiętać tworząc gazetkę reklamową, aby była skuteczna? Czy dzięki nowym sposobom dystrybucji z naszych klatek schodowych znikną ulotki?

 2017-01-24

Pakietowanie jest naturalnym krokiem

Wywiad z Adamem Puciata Prezesem spółki CTRL System -organizatorem i wykonawcą usługi pakietowania. Pakietowanie to usługa, która doskonale sprawdziła się na innych rynkach. Sensowność takiego rozwiązania została udowodniona i praktycznie, i statystycznie - mówi w wywiadzie Adam Puciata, prezes zarządu CTRL System.

 2017-01-02

Koniec bałaganu na klatkach schodowych

Co drugi dorosły Polak przynajmniej raz w tygodniu wyciąga ze skrzynki pocztowej materiały reklamowe. Mnogość ulotek i gazetek u wielu z nas powoduje uzasadnioną irytację. Od nowego roku to może się zmienić.

 2016-12-09

Pakietowe - rewolucja w gazetkach reklamowych

Na rynku dystrybucji wydawnictw promocyjnych – tzw. gazetek reklamowych – szykuje się mała rewolucja. Spółka CTRL System, jeden z krajowych liderów na tym rynku zamierza od 2017 r. rozpocząć tzw. pakietowanie przesyłek.

 2016-10-19

Nowy trend w dystrybucji materiałów reklamowych

Z przychodami na poziomie 49 mln zł za 2015 rok CTRL System pozostaje niekwestionowanym liderem branży dystrybucji
 bezadresowej. A dzięki podnoszeniu efektywności i rozwijaniu usługi pakietowania ma realną szansę zdystansować konkurentów.

 2016-10-09